Jsme český výrobce plastových oken

Vyrábíme plastová okna, která přesvědčí svou spolehlivostí a designem.

Sledujte nás

 

O nás

O firmě

Tradiční český výrobce plastových oken již od roku 1991

Společnost TERMOK real s.r.o. vznikla v roce 2009 a je nástupcem a pokračovatelem dlouhodobých tradic ve výrobě plastových oken a dveří po obchodní společnosti TERMOK Spol. s r.o., která vznikla v roce 1991.

Plastové systémy pro okna 

Přes 1.350 spolupracovníků vyvýjí, vyrabí a prodává do celé Evropy systémy pro okna, dveře a rolety.Aluplast vyrábí v roce 2007 na 10 stanovištích v Evropě s přes 150.000 tun PVC za rok, a z kterých vyrábí našich 1.600 zpracovatelů ca. 10 miliónů oken a je v Evropě a v zámoří zastoupen na dalších 10 prodejních a skladovacích místech. Tento přední výrobce plastových oken a dveří je jedním z nejznámějších.
logo Michal Richtr, s.r.o.

Izolační skla

Společnost Michal Richtr, s.r.o. se již od roku 1994 zabývá výrobou a montáží izolačních skel a zpracováním plochého skla. Její velká škála kvalitních výrobků umožňuje optimální přizpůsobení prosklených ploch typu a poloze domu a individuálním představám o bydlení. Nabízená izolační skla vycházejí ze základních výrobků CLIMALIT a CLIMAPLUS. Všechna izolační skla splňují zákonem stanovený standard pro novostavby a rekonstrukce budov.

Kování ROTO

Společnost R.T. kování a.s. (dříve ROTO Nové Město) působí na českém trhu od roku 1992. Od samého počátku zabezpečuje technickou obsluhu a distribuci kování ROTO určeného pro výrobce oken a dveří z plastových profilů. Firmě Roto Frank AG patří díky její technice stavebního kování první místo v produkci kování pro okna a dveře v celosvětovém měřítku. Pro každý zvolený způsob otevření okenní výplně nabízí firma Roto odpovídající typ kování a to Nezávisle na tom, zda se jedná o výplň otevíravou ven nebo dovnitř v provedení otvíravě-sklopném, otevíravém, sklopném, posuvném, skládacím, nebo zdvižně-posuvném.