Jsme český výrobce plastových oken

Vyrábíme plastová okna, která přesvědčí svou spolehlivostí a designem.

Sledujte nás

Plastové okno IDEAL 4000 NEW

Výsledkem spojení nejoblíbenějšího řešení s šestikomorovou konstrukcí rámu je lepší tepelná izolace okna. Vysoký standard vycházející z osvědčeného výrobku, který získal uznávanou pozici na trhu.

0,97

Uw

TĚSNĚNÍ

6

KOMOR

1,3

Uw

TĚSNĚNÍ

6

KOMOR

Přehled vlastností okna IDEAL 4000 NEW

Nabízíme výběr ze 2 variant.

profil třídy „B“ 70 mm,

6 komorová konstrukce rámu,

5 komorová konstrukce křídla,

stavební hloubka rámu 85 mm,

ve standardním provedení otevřený ocelový profil v tloušťce 1,5 mm,

ve standardním vybavení pojistka chybné manipulace s klikou (otvíravě sklopné okno),

v každém křídle standardně kování se dvěma body proti vysazení,

na bílém nebo hnědém základním profilu,

systém vybavený 2 těsněními,

zasklení izolačním sklem v šířce do 42 mm,

standardní zasklení je 4/16Ar/4th [Ug=1.1]*,

k dispozici ve variantě s rovným nebo předsazeným křídlem,

možnost použití skrytého kování,

doporučený pro výstavbu bytových domů.

Trh každým rokem zvyšuje své požadavky na okenní otvorové výplně. Díky příslušenství z naší nabídky lze bez nejmenšího problému rozšířit funkčnost a bezpečnost oken. Okna vyrobená ze systému Ideal 4000 jsou standardně vybavena dvěma bezpečnostními uzávěry v každém křídle a bezpečnostními čepy s nastavením přítlaku. Důležitým prvkem kování je středový přítlačný pant. Ten se automaticky přizpůsobuje vůli v drážce. Zajišťuje nejen bezpečnost, ale také těsnost a snadné fungování okenních křídel. Jako jeden z mála výrobců montujeme standardně ke všem kováním otvíravě sklopných oken pojistku chybné manipulace s klikou. Dodatečným funkčním prvkem jsou nůžky mikroventilace, které umožňují spárové větrání.

 

Třídu odolnosti proti vloupání lze bezpochyby zvýšit větším počtem bezpečnostních uzávěrů, speciální klikou s klíčem a ochranou proti odvrtání, která se montuje na převodové liště. Nabízíme také kování, které splňuje podmínky třídy WK1 WK2.


Pro okna vyrobená ze systému Ideal 4000 doporučujeme kování s tzv. vícepolohovým sklopením. Tato funkce umožňuje nastavit křídlo v několika pozicích – od minimálního rozevření až po sklopení. Zajímavou možností je také brzda v klice, která po otevření okna umožňuje zafixovat křídlo v požadované poloze. Obě položky z naší nabídky usnadňují větrání místností, a tím zaručují jejich odpovídající ventilaci. Kromě toho je dobré vždy vybavit okno okenní větrací štěrbinou. Máme kompletní nabídku okenních větracích štěrbin, které reagují na tlak nebo na vlhkost vzduchu, s montáží na okno nebo do skla.

vzorník barev

Nevíte jaké zvolit zasklení a kterou barvu oken pro svůj projekt? +420 602 773 446

Zavolejte nám nebo nám napište, rádi vám poradíme.