Jsme český výrobce plastových oken

Vyrábíme plastová okna, která přesvědčí svou spolehlivostí a designem.

Sledujte nás

Plastové okno IDEAL 7000 

Energeticky úsporná okna vyrobená nejmodernějšími technologiemi. Představují odpověď na rostoucí požadavky v oblasti tepelné izolace okenních otvorových výplní. Systém vybavený vnějším těsněním.

0,77

Uw

TĚSNĚNÍ

6

KOMOR

1,2

Uw

TĚSNĚNÍ

6

KOMOR

Přehled vlastností okna IDEAL 7000

Nabízíme výběr ze 2 variant.

profil třídy „B“,

6 komorová konstrukce,

ve standardním provedení otevřený ocelový profil v tloušťce 1,5 mm,

stavební hloubka 85 mm,

ve standardním vybavení pojistka chybné manipulace s klikou (otvíravě sklopné okno),

v každém křídle standardně kování se dvěma body proti vysazení,

na bílém nebo hnědém základním profilu,

systém vybavený 2 těsněními,

možnost použití skrytého kování,

zasklení izolačním sklem v šířce do 52 mm,

standardní zasklení je 4/16Ar/4th [Ug=1.1]*,

k dispozici ve variantě s rovným křídlem,

kompatibilní se systémem Ideal 8000,

doporučený pro nízkoenergetické domy.

Moderní architektura si žádá nové standardy v technické, funkční a estetické oblasti. Okna vyrobená ze systému 7000 New představují zcela nový přístup k energetickým úsporám. Současně se jedná o průlom ve výrobě plastových oken. Nové možnosti nabízí technologie „powerdur inside“, díky níž lze odstranit ocelovou výztuž z rámu. Jednou z možností tohoto systému je nahrazení ocelové výztuže v rámu speciálními termoplastickými vložkami, které jsou vyztuženy polymerem Ultradur High Speed. Odstranění oceli z rámu současně vede k odstranění tepelných mostů. Je to také možnost, jak u profilů dosáhnout ještě lepších hodnot součinitele prostupu tepla.

 

Profily se stavební hloubkou 85 mm skýtají také velké možnosti při volbě izolačních skel. Tato okna se standardně zasklívají dvojsklem. Pokud však do nich vložíme trojsklo, získáme součinitel prostupu tepla Uw v hodnotě 0,88 W/m2K. Zákazníkům, kterým záleží na tepelné pohodě, doporučujeme rovněž teplé distanční rámečky, které nejen zvyšují tepelné parametry skla, ale také snižují riziko vzniku dočasné kondenzace vodní páry na skle.

 

Vaší pozornosti by také neměla uniknout jedna z nejnovějších položek v naší nabídce. Skla s nízkoemisní vrstvou představují inovaci, která umožňuje snížit nejen účty za vytápění, ale i výdaje na klimatizaci místností v létě. Díky speciálně vyvinuté vrstvě okno propouští mnohem méně sluneční energie, a proto v létě snadno udržuje příjemnou teplotu v místnostech. V zimě naopak sklo zabraňuje úniku tepla z interiéru. Tato izolační skla doporučujeme zejména do budov s velkými prosklenými plochami na jižní, jihozápadní a jihovýchodní straně fasády.

vzorník barev

 

Nevíte jaké zvolit zasklení a kterou barvu oken pro svůj projekt? +420 602 773 446

Zavolejte nám nebo nám napište, rádi vám poradíme.